Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Kontakt

Anna Zawadzka-Wyroślak 24-320 Poniatowa, ul. Przemysłowa 46

tel./faks (81) 820 13 40, kom. 501 275 388

Partnerstwo lokalne


Mając na uwadze środowisko lokalne będące najważniejszym po rodzinie czynnikiem socjalizacji, pragniemy także, żyjąc w poczuciu przynależności, wspólnie tworzyć lokalną tradycję oraz wspierać instytucje kulturowe, szkolne, wszelkie inicjatywy poszerzające wiedzę i zdolności dzieci i młodzieży. Działalność społeczna ma na trwale wpisać się w strategię firmy.

Naszą ostatnią inicjatywą jest także utworzenie drużyny piłkarskiej, która dzielnie przez cały rok 2013 walczy w turnieju międzyzakładowym o puchar Orlika. Kolejna inicjatywa to pomoc w zorganizowaniu imprezy "Pierwszy wrak race" w Stanisławce, koło Wąwolnicy, który odbył się 3 maja 2014r. Zabawa była przednia,mimo braku słońca. Puchary zostały rozdane, zwycięzcy szczęśliwi z wygranej. Liczymy na kolejną, tak udaną imprezę w naszej okolicy!

 

Zdjęcia

sponsoring wrak race 2014
sponsoring wrak race 2014
sponsoring wrak race 2014
wrak race 2014 Stanisławka

Powrót
Copyright © Probatus - 2013. Projekt i wykonanie - Freeline.